Close
پاسخگویی تلفنی (+98) 933 441 6110
پاسخگویی تلفنی (+98) 51 38 59 22 55
مشاوره و خرید تلگرام@A_Javaherlux
کانال تلگرام @Javaherlux
اینفوگرافیک هرم هفت سنگ چاکرا

اینفوگرافیک هرم هفت سنگ چاکرا 2

در اینفوگرافیک هرم هفت سنگ چاکرا توضیحات چاکرا های بدن انسان و ارتباط هر کدام از این چاکرا ها با سنگ مربوط به خود مشخص شده،  هرم هفت سنگ چاکرا یک منبع انرژی قوی و فوق العاده ست، این هرم از هفت لایه سنگ های معدنی و اصلی جاسپر قرمز، آونتورین پرتقالی، آونتورین زرد، آونتورین سبز، لاجورد، آمتیست و کریستال تشکیل شده که هر کدام با رنگ های اصلی چاکرا در ارتباط هستند و به راحتی انرژی مورد نیاز بدن را تامین می کنند، کافی است یک بار از این هرم سنگ استفاده کنید تا تاثیرات مثبت و جادویی آن را درک کنید.

در تصویر اینفوگرافیک هرم هفت سنگ چاکرا را می توانید هفت لایه سنگ به کار رفته در هرم و ارتباط آن ها با میادین انرژی بدن را مشاهده کنید که تمامی توضیحات درباره این سنگ ها و چاکرا های اصلی بدن را شرح می دهد.

اینفوگرافیک هرم هفت سنگ چاکرا

اینفوگرافیک هرم هفت سنگ چاکرا
اینفوگرافیک هرم هفت سنگ چاکرا

برای مشاهده تصاویر و خرید هرم هفت سنگ چاکرا اینجا کلیک کنید

چاکرا چیست؟

چاکرا واژه‌ای سانسکریت به معنای چرخ است. واژه چاکرا در اصل کاکرا بوده که در فرهنگ هند باستان و زبان سانسکریت به معنی چرخ یا خورشید می‏باشد و به ۶۰۰ تا ۲۰۰۰ سال پیش از میلاد مسیح بر می‏گرد. اشاره به چاکرا در نوشته ‏های هند باستان به سال ۲۰۰ پیش از میلاد باز می‏گردد که به عنوان مراکز احساس یا هوشیاری جسمی از آن ها یاد شده است.
بر باور طب هندی (آیورودا) در کالبد انسان مراکزی وجود دارد که به آنها مراکز انرژی یا «چاکرا» گفته می‌شود. چاکراها یا مراکز انرژی در حال چرخش هستند و بخش‌های بسیار مهمی از کالبد انرژی محسوب می‌شوند.
چاکرا ها در بدن انسان در واقع چرخه های انرژی هستند و انرژی از طریق این چاکراها به درون ما جریان می یابد و بین ما و جهان به چرخش در می آید.انرژی موجود در هر چاکرا بر قسمت خاصی از بدن تأثیر می گذارد و در صورت انسداد آن چاکرا و به هم خوردن تعادل انرژی در آن همان قسمت خاص از بدن تحت تأثیر قرار میگیرد. بنابراین چاکراهایی باز، قوی و پر انرژی باعث به جریان در آمدن انرژی حیات در بدن و احساس سلامت و شفا میگردد و جذب، گوارش و توزیع ( انرژی حیاتی ) در بخش‌های مختلف بدن بر عهده آنهاست. به عبارتی از دیدگاه جریان و تاثیرات انرژی حیاتی چاکراها مسئولیت درست کار کردن کالبد جسمانی و اعضای مختلف آن را برعهده دارند.

2 دیدگاه

 1. با سلام، شما نوشتین ۷ سنگ
  ولی اسم ۶ تاشو نوشتین،
  ایا سنگ چاکرای ۶ رو ننوشتین؟
  ممنون میشم بهم ایمیل بزنید

  1. سلام
   با تشکر از تذکر و یادآوری شما، مطلب تصحیح شد.
   در تصویر اینفوگرافی هرم هفت سنگ چاکرا هم می توانید عکس هرم و لایه های تشکیل شده آن را به ترتیب و با ذکر اسم سنگ های به کار رفته مشاهده کنید.
   پیروز و سربلند باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینماد اینماد ساماندهی پایگاه اینترنتی