Close
پاسخگویی تلفنی (+98) 933 441 6110
مشاوره و خرید تلگرام@A_Javaherlux
کانال تلگرام @Javaherlux

ضمانت تعویض و مرجوع

۷ روز ضمانت بازگشت کالا

رضایتمندی از خرید و جلب اعتماد و اطمینان مشتریان همواره یکی از اصول چندگانه جواهرلوکس بوده و هست چراکه طی بررسی آماری صورت گرفته از هر ۳ مشتری جدید، یک نفر توسط یکی از مشتریان وفادار قبلی به جواهرلوکس معرفی شده و کسب این نتیجه مثبت از بدست آوردن رضایتمندی و اطمینان مشتریان نسبت به مجموعه سایت و فروشگاه جواهر لوکس باعث دوچندان شدن تلاش و افزایش انرژی ما در این بخش گردیده است.

هدف ما در جواهر لوکس ارائه جواهرات اصیل با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت ممکن می باشد و در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد و کسب این مهم به تایید مشتریان همواره یکی از افتخارات جواهرلوکس محسوب می گردد. با این وجود ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی جواهر لوکس خدمات خاصی را به مشتریان خود ارائه نموده و امتیازات فوق العاده ای را برای آنها در نظر گرفته است.

دقت داشته باشید تمامی جواهرات و زیورآلات جواهرلوکس با فاکتور و مهر رسمی ارائه می شود، بنابراین چنانچه خرید خود را دریافت کرده اید و از کیفیت یا قیمت آن ناراضی بودید، تا هفت روز فرصت دارید، کالا را مرجوع نمایید.

ضمانت تعویض و مرجوع

شرایط استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت کالا

برای این کار می بایست حداکثر ظرف مدت ۲۴ ساعت از زمان تحویل کالا، درخواست خود را مبنی بر تمایل به تعویض یا مرجوع نمودن کالا از طریق تماس تلفنی به اطلاع جواهرلوکس برسانید، پس از دریافت راهنمایی کامل مبنی بر مراحل ارسال کالا، بسته را به آدرس پستی جواهرلوکس ارسال نموده، کالای دیگری را  جهت تعویض انتخاب و یا وجه خود را  جهت مرجوع بصورت کامل دریافت نمایید.

دقت بفرمایید:

قبل از ارسال بسته حتما با جواهرلوکس هماهنگ شده و راهنمایی های لازم جهت ارسال بسته را دریافت نمایید.

در ارتباط با خرید های سفارشی که محصول به درخواست مشتری آماده یا ساخته می شود، با توجه به سفارشی بودن ساخت محصول برای مشتری ، امکان تعویض یا مرجوع محصول وجود ندارد.

در ارتباط با محصولاتی که به درخواست مشتری تغییراتی در آنها اعمال شود (تغییر نقش و نگار ، انجام حکاکی متفرقه ، تغییر سایز ، تعویض نگین و…) امکان تعویض و یا مرجوع محصول وجود ندارد.

در ارتباط با خریدهایی که در شرایط خاص (حراج فصل ، پیشنهاد شگفت انگیز ، کوپن تخفیف، تخفیف ویژه و…) انجام می شوند، با توجه به اینکه با هر خرید، شانس خرید از یک مشتری دیگر گرفته می شود، امکان تعویض یا مرجوع محصول وجود ندارد.

لطفا مدنظر داشته باشید که هرگونه استفاده از خدمات وبسایت و فروشگاه جواهرلوکس توسط شما مشتری گرامی در هر زمان، به مفهوم پذیرش کامل نکات فوق است.

اینماد اینماد ساماندهی پایگاه اینترنتی